• 1 August Monday
    • Köylü Çorba
    • Etli Yaz Türlüsü
    • Tavuk Cordon Bleu (Domates, Yeşil Biber)
    • Yoğ. Mantı
    • Karpuz
  • 2 August Tuesday
    • Sebze Çorba
    • Tavuk Kızartma (Domates, Yeşil Biber)
    • Fırın Köfte
    • Şakşuka
    • Cacık
  • 3 August Wednesday
    • Mercimek Ç.
    • Hindi Külbastı (Ezme).
    • Mısırlı Pilav
    • Supangle
    • Kağıt Kebabı
  • 4 August Thursday
    • Naneli Yoğurt Çorba
    • Patlıcan Musakka
    • Mantarlı Piliç Roti
    • Bulgur Pilavı
    • Çoban Salata
  • 5 August Friday
    • Ezogelin Ç.
    • Islama Köfte
    • Taskebabı
    • Nohutlu P. Pilav
    • Ayran
  • 8 August Monday
    • Tavuk Suyu Çorba
    • Etli K.Fasulye
    • Hindi Sote
    • Şehriyeli Pilav
    • Yoğurt
  • 9 August Tuesday
    • Mahluta Çorba
    • Piliç Topkapı
    • Hasan Paşa Köfte
    • Yoğurtlu Karışık Kızartma
    • Şeftali
  • 10 August Wednesday
    • Domates Ç.
    • Etli Biber Dolma (Yoğurtlu)
    • Şark Usulü Etli Bamya
    • Fırın Makarna
    • Komposto
  • 11 August Thursday
    • Mercimek Ç.
    • Patlıcan Kebap
    • Pirinç Pilavı
    • Yoğurtlu Semizotu Salatası
    • tavuk biftek (domates, yeşil biber)
  • 12 August Friday
    • Tarhana Ç.
    • Kadınbudu Köfte (Acı Ezmeli)
    • Fırında Tavuk But (Patates Kızartma)
    • Bulgur Pilavı
    • Limonata
  • 15 August Monday
    • Ezogelin Ç.
    • Kıymalı Kabak Graten
    • Etli Nohut
    • Şeh.Pirinç Pilavı
    • Dondurma
  • 16 August Tuesday
    • Mercimek Ç.
    • Hünkar Beğendi Kebap
    • Tavuk Etli Kağıt Kebabı
    • Bulgur Pilavı
    • Cacık
  • 17 August Wednesday
    • Sebze Çorba
    • İzmir Köfte
    • Yoğurtlu Biber Kızartma
    • Fırın Sütlaç
    • Tavuk Pirzola (Acı Ezmeli)
  • 18 August Thursday
    • Düğün Çorba
    • Karnıyarık
    • Etli Türlü
    • Pirinç Pilavı
    • Kavun
  • 19 August Friday
    • Domates Ç.
    • Islama Köfte
    • Et Sote
    • Nohutlu P. Pilav
    • Ayran
  • 22 August Monday
    • Tavuk Etli Şehriye Çorbası
    • Etli Taze Fasulye
    • Mengen Musakka
    • Bulgur Pilavı
    • Yoğurt
  • 23 August Tuesday
    • Fırın Baget (Domates, Yeşilbiber, Patateskızartma)
    • İslim Köfte
    • Cevizli Erişte
    • Dondurma
    • Yeşil Mercimek Çorba
  • 24 August Wednesday
    • Ezogelin Ç.
    • Soslu Biftek (Patates Kızartma)
    • Tavuk Izgara (Garnitür)
    • Pirinç Pilavı
    • Ayran
  • 25 August Thursday
    • Adana Çorba
    • Misket Köfte
    • Gar. Tavuk Şiş
    • Tel Şehriyeli Pirinç Pilavı
    • Meyve
  • 26 August Friday
    • Domates Ç.
    • Hindi Külbastı (Ezme).
    • Barbunya Pilaki
    • İrmik Helvası
  • 29 August Monday
    • Etli Bezelye
    • Sebze Musakka
    • Pirinç Pilavı
    • Ballı Balım Tatlısı
    • Mercimek Ç.
  • 30 August Tuesday
  • 31 August Wednesday
    • Soğuk ayran aşı çorba
    • Kuru Köfte (Domates Biber)
    • Köri Soslu Tavuk Kavurma
    • Yoğurtlu Biber Kızartma
    • Komposto